BOR YAPI İNŞAAT

BOR YAPI İNŞAAT HAKKINDA

İstanbul başta olmak üzere Türkiye çapında inşaat & duvar piyasasında orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat sistemleri ve modelleri ile teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş seviyeye ulaşmasına katkı sunmak hedefiyle İstanbul’da kurulmuş olan BOR YAPI İNŞAAT DUVAR EKİPLERİ, kuruluşundan beri yaygın profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve piyasası geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat aleminde saygın bir yer edinmiştir.

BOR YAPI İNŞAAT DUVAR EKİPLERİ sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni istekleri yakından takip eden firma idaresi, kuvvetli idari ve mali birikimi ile sektörde lider firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini yaşama geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye'nin her bölgesinde; lider ve numune nitelikte, nitelikli, yenilikçi çoğu projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri saatinde ve beklenilen nitelik seviyelerinin üstünde tamamlayarak piyasasında ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan BOR YAPI İNŞAAT DUVAR EKİPLERİ günümüz mevkisine gelmesinde, personelinin tecrübe ve profesyonelliği ile idare kadrosunun geliştirmiş bulunduğu strateji ve organizasyon başarısı etkili olmuştur.

BOR YAPI İNŞAAT DUVAR EKİPLERİ ailesi olarak bütün taahhüt ve yatırım projelerinde çağdaş idare teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, niteliği belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini saatinde tamamlamayı asli politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

ABDULLAH BOR

KABA İNŞAAT USTASI

İNŞAAT & TAŞ DUVAR FİRMALARI

İNŞAAT & TAŞ DUVAR FİYATLARI